buducamamicka.sk

ZAPF CREATION – BABY born Výbavička s čarovným cumlíkom

Neodolateľný kus ZAPF CREATION - BABY born Výbavička s čarovným cumlíkom od kvalitnej značky Zapf Creation môžete pohodlne získať zde teraz za super cenu! Ponuka od 10,78 EUR.
EAN: 4001167830826
ZAPF CREATION - BABY born Výbavička s čarovným cumlíkom

Popis produktu

Keď domov príde novonarodené bábätko, je pre starostlivosť o neho potreba veľa doplnkov. Na najvyššom mieste zoznamu je samozrejme fľaštička a plienka. K výmene plienky je potreba púder a keď sa objaví malá vyrážka, nesmie chýbať krém v tube. Cumlík s retiazkou a sponkou v tvare medvedíka bábätko utíši a pomôže bábätko tiež uspať a prebudiť. Podľa toho, ako čarovným cumlíkom otočíš v ústach „BABY born s kúzelným cumlíkom“, oči bábiky sa otvoria alebo zatvoria, nech je bábika v akejkoľvek pozícii. Keď je vonku chladno, pekne BABY born pekne zahreje farebná šatka na krk. Súčasťou výbavičky je tiež hryzací krúžok ozdobený roztomilými hviezdičkami a korálkami. Originálne doplnky pre bábiky BABY born.
Cumlík možno použiť pre všetky bábiky BABY born veľkosti 43 cm.
Funkcia čarovného cumlíka (otváranie a zatváranie očí) funguje iba s bábikami „BABY born s kúzelným cumlíkom“.
BABY born Výbavička pre bábätko s čarovným cumlíkom obsahuje cumlík s retiazkou, plienku, hryzací krúžok, dózu na púder, tubu na krém, fľaštičku a šatku.