buducamamicka.sk

ZAPF CREATION – BABY born s čarovným cumlíkom, chlapček, 43 cm

Kvalitný a obľúbený produkt ZAPF CREATION - BABY born s čarovným cumlíkom, chlapček, 43 cm od popredného výrobcu Zapf Creation môžete zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke naozaj lacno. Cenovo vychádza na 48,57 EUR.
EAN: 4001167827963
ZAPF CREATION - BABY born s čarovným cumlíkom

Popis produktu

„No panečku, ešte sa ti nechce spať? “ BABY born chlapček leží v posteli s očami otvorenými dokorán a cmúľa cumlík. Prišiel čas na trik, ktorý by ocenil každý rodič alebo opatrovateľka: stačí len otočiť cumlíkom v ústočkách a BABY born chlapček hneď zavrie oči. Keby to šlo takto jednoducho aj s ozajstnými bábätkami. Otočenie cumlíka bábike otvára a zatvára oči, nech je telo bábiky v akejkoľvek polohe. Oči bábiky sú zároveň aj žmurkajúcej. Keď sa BABY born chlapček položí na chrbát a nemá v ústočkách cumlík, automaticky sa mu očká zatvoria. BABY born chlapček zo všetkého najradšej spí, jej a kúpe sa. Moc rád pije vodu zo svojej fľaštičky. Potom sa vyciká do plienky alebo do nočníka a roní naozajstné bábikovský slzy. Rovnako ako môže BABY born piť vodu, môže jesť aj kašu. A dokonca vie aj kakať. Ruky, nohy a hlava bábiky sú ľahko pohyblivé, takže prezliekanie oblečkov je hračka a skvelá zábava. Telíčko bábiky z materiálu „Soft Touch“ je krásne mäkké a príjemné. Súčasťou balenia je 10 doplnkov, ktoré podporujú funkcie bábiky, modré body a čiapočka. BABY born s kúzelným cumlíkom.
S 10 realistickými funkciami pre veľa zábavy.
Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.
Funkcia čarovného cumlíka (otváranie a zatváranie očí) funguje iba s bábikami „BABY born s kúzelným cumlíkom“.
Čarovný cumlík možno použiť aj ako bežný cumlík pre všetky bábiky BABY born veľkosti 43 cm.
Funguje bez batérií.Bábika BABY born s kúzelným cumlíkom, chlapček, 43 cm, má na sebe body a čiapočku.
Súčasťou balenia je nočník, plienka, tanier s lyžičkou, porcie kašičky, fľaštička, čarovný cumlík, rodný list pre bábiku a náramky priateľstva pre bábiku a jej malú mamičku.