buducamamicka.sk

ZAPF CREATION – Baby born for babies Svieti v tme Hviezdička, 30 cm

V zľave tento produkt ZAPF CREATION - Baby born for babies Svieti v tme Hviezdička, 30 cm od spoločnosti s výborným menom Zapf Creation je možné kúpiť práve za super cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 16,18 EUR.
EAN: 4001167827864
ZAPF CREATION - Baby born for babies Svieti v tme Hviezdička

Popis produktu

Zapf Creation Baby born for babies Svieti v tme Hviezdička 30 cm
Vďaka rozkošnej bábike „Svieti v tme“ sa zo zaspávania stane detská hra. Látkovú bábiku vo veľkosti 30 cm môžete umiestniť do kolísky alebo do detskej postieľky tých najmenších detičiek už od narodenia. Má mäkké telíčko a rozkošné plyšové dupačky.
Stlačením hviezdičky na brušku sa aktivuje nočné svetielko s kačičkou a rozoznie sa ukľudňujúca melódia. Mäkkú vinylovú hlavičku bábiky chráni čiapočka s roztomilou potlačou hviezdičiek. Rôzne textúry materiálov na bábike povzbudzujú malé deti na hranie a objavovanie. A keď sa deti rozhodnú ručičku alebo nožičku bábiky použiť ako krúžok na hryzenie, bábika sa dá jednoducho vyprať v ruke, stačí z nej len vybrať zvukový modul.
Špecifikácia:

Originálna bábika BABY born.
Deti sa s bábikou môžu hrať a túliť sa k nej, bude im pomáhať v pokoji zaspať, zároveň je to skvelá bábika pre predstavenie hry na mamičku a dieťatko.
Telíčko bábiky a končatiny sú ušité z látky s mäkkou výplňou vo vnútri.
Funguje na 2× R03/AAA batérie (batérie sú súčasťou balenia).
Bábiku možno vyprať v ruke, stačí vybrať zvukový modul.
Baby born for babies Svieti v tme vo veľkosti 30 cm so zvukmi a svetelnými efektmi (nočné svetlo a zvuk uspávanky).

Vhodná aj pre tie najmenšie bábätká už od narodenia.