buducamamicka.sk

WIKY – Piano autobus 14cm, Mix produktov

Vynikajúci tovar WIKY - Piano autobus 14cm, Mix produktov od spoločnosti so skvelým menom Wiky máte možnosť nakúpiť tady teraz za výpredajovú cenu! Ponuky už od 7,57 EUR.
EAN: 8592386118599
WIKY - Piano autobus 14cm
Overiť dostupnosť »
Značka: Wiky
7,57 EUR

Popis produktu

WIKY – Piano autobus 14cm, Mix produktov Piano autobusDetské piano v tvare autobusu nielen vaše dieťa zabaví, ale budú zdokonaľovať jeho zvukové aj hmatové vnímanie. Hračka je ľahko uchopiteľná do detskej ručičky. Piano má 3 funkčné režímy: 4 zvukové efekty, zvuky zvierat, melodickú hudbu.Hračky pre bábätká majú krásny vzhľad, sú ľahké a navyše fungujú ako aktívny hračky – stimulujú dieťa vizuálne, zvukové i prostredníctvom hmatu. Hrkálka je odjakživa obľúbená hračka tých najmenších. Hrkajúcí zvuk deti upokojuje, navyše sa dieťatko učí vnímať a spracovávať okolité podnety.Batérie sú súčasťou balenia (2 AA)
Uvedená cena je za 1 kus.Zvolený variant / farbu napíšte prosím do poznámky k objednávke.Ak by ste nevybrali žiaden variant / farbu, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti.Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás informovať.