buducamamicka.sk

MOTHERHOOD – Vak na spanie mušelínový BIO Grey and Black Dots 0-6 m 0,5 tog

Veľmi obľúbený kus MOTHERHOOD - Vak na spanie mušelínový BIO Grey and Black Dots 0-6 m 0,5 tog od kvalitného výrobcu Motherhood je možné kúpiť na našich stránkach teraz za mimoriadne nízku cenu! Cena od 38,23 EUR. EAN: 5902627167799
MOTHERHOOD - Vak na spanie mušelínový BIO Grey and Black Dots 0-6 m 0

Popis produktu

BIO mušelínový spací vak Motherhood (TOG 0,5) bol navrhnutý s ohľadom na komfort detí i rodičov.- Ušitý z troch vrstiev organického bavlneného mušelínu najvyššej kvality s ekologickým certifikátom GOTS.
– Veľmi jemná štruktúra zaisťuje ideálnu recykláciu vzduchu a tepelný komfort v jarnom a letnom období.
– Starostlivo navrhnutý výstrih zaistí najvyššiu mieru bezpečia.
– Inovatívny zips umožňuje jednoduchú výmenu plienky bez nutnosti rozopínania celého vaku a prebúdzania bábätka.
– Záložka zaisťuje dostatočné krytie zipsu a znižuje riziko podráždenia citlivej pokožky bábätka.
– Dostupný v dvoch rozmeroch: 0-6 a 6-18 mesiacov.
– Organické spacie vaky boli vyrobené z výhradne prírodných surovín, ku ktorých úprave neboli použité žiadne nebezpečné látky a modifikované rastliny.
– GOTS certifikát znamená: Najmä starostlivosť o pokožku najmenších a o životné prostredie. Je zárukou ekologickej kvality v každej fáze výroby. Je prísne kontrolovaná počnúc od spracovania prírodnej suroviny až po konečný produkt.
– BIO mušelínové spacie vaky Motherhood ako jedny z mála majú certifikát GOTS (číslo CU1007675).Zloženie: 100% organická bavlna.
Vhodné pre deti od 0-6 mesiacov.Odporúčame dodržiavať pracie symboly na etikete výrobku.

Teplotný koeficient TOG – udáva mieru zateplenie spacieho vaku. Čím je koeficient vyšší, tým je vrstva zateplenie, a teda hrejivosť vaku intenzívnejšia. 0,5 TOG označuje tenký letný spací vak / 3 TOG celoročný – zimný.
Hrejivosť spacieho vaku je potrebné vyberať podľa teploty v miestnosti a oblečenia, v ktorom bábätko ukladáte do spacieho vaku.