buducamamicka.sk

MOTHERHOOD – Plienka mušelínová BIO XXL Pink Dots 130×130 cm

Tento lacný tovar MOTHERHOOD - Plienka mušelínová BIO XXL Pink Dots 130x130 cm od popredného výrobcu Motherhood môžete pohodlne kúpiť v súčasnosti až neuveriteľne lacno. Ceny už od 18,04 EUR. EAN: 5902627167768
MOTHERHOOD - Plienka mušelínová BIO XXL Pink Dots 130x130 cm

Popis produktu

BIO organická mušelínová XXL plienka Motherhood je výnimočne jemná plienka ušitá z najjemnejšieho mušelínu s ekologickým certifikátom GOTS.- Organická BIO mušelínová XXL plienka Motherhood je nevyhnutnou výbavou, ktorá nesmie chýbať žiadnemu bábätku. Hodí sa v nemocnici, doma aj počas výletov.
– Výnimočne jemná plienka na zavinovanie z organického mušelínu.
– Nevyhnutná výbava každej mamičky, ktorá hľadá základnú výbavičku prívetivú k životnému prostrediu.
– Vďaka využitiu certifikovaných organických tkanín môžete mať istotu, že aj po niekoľkých praniach si zachová svoj vzhľad. Starostlivé prevedenie zabezpečí jej dlhodobú životnosť.
– Organická plienka bola vyrobená z výhradne prírodných surovín, ku ktorých úprave neboli použité žiadne nebezpečné látky a modifikované rastliny.
– GOTS certifikát znamená: Najmä starostlivosť o pokožku najmenších a o životné prostredie. Je zárukou ekologickej kvality v každej fáze výroby. Je prísne kontrolovaná počnúc od spracovania prírodnej suroviny až po konečný produkt.
– BIO organické mušelínové plienky Motherhood ako jedny z mála majú certifikát GOTS (číslo CU1007675).Zloženie: 100% organická bavlna
Výhodný rozmer: 130 x 130 cmOdporúčame dodržiavať pracie symboly na etikete výrobku.