buducamamicka.sk

KIDIZOOM – Kidizoom Duo Mx 5.0 ružový Cz & Sk

Podarený produkt KIDIZOOM - Kidizoom Duo Mx 5.0 ružový Cz & Sk od populárneho výrobcu Kidizoom zoženiete aktuálne v našej ponuke naozaj lacno! Teraz môžete mať za 85,82 EUR. EAN: 3417765071591
KIDIZOOM - Kidizoom Duo Mx 5.0 ružový Cz & Sk
Overiť dostupnosť »
Značka: Kidizoom
85,82 EUR

Popis produktu

Najnovší model Kidizoomu disponuje vyšším reálnym rozlíšením a dvomi kamerami (objektívy). Navyše je prvýkrát vo svojej histórii Kidizoom DUO MX 5.0 plne lokalizovaný do slovenského a českého jazyka (možno si zvoliť jazyk). Nový Kidizoom DUO MX 5.0 má oproti jeho predchodcom väčší displej , viac špeciálnych efektov, nové video-animácie, hlasové nahrávanie aj menič hlasu.
K fotkám aj videu možno pridávať zvukové komentáre. Vytvárať vtipné selfíčka je s týmto foťákom úžasne jednoduché.Fotoaparát vie nielen fotiť a natáčať videá, ale obsahuje novú úplne úžasnú várku nových efektov, trikov i hier.Dokáže vytvoriť originálne a nezameniteľné autoportréty, vtipné skupinové fotografie alebo videá. Zabudované pohybové čidlo prinesie veľa neočakávanej zábavy. Samozrejme nechýba zabudovaný blesk, časovač i možnosť fotenia viac fotografií jedným stlačením. Príjemnú zábavu splní aj hlasový záznamník s meničom hlasu.