buducamamicka.sk

CANPOL BABIES – Odsávačka nosná s hadičkou

Obľúbený a akčný produkt CANPOL BABIES - Odsávačka nosná s hadičkou od popredného výrobcu Canpol Babies pohodlne dostanete aktuálne v našej ponuke vo výpredajové akciu. Akčná cena od 3,71 EUR. EAN: 5903407560076
CANPOL BABIES - Odsávačka nosná s hadičkou

Popis produktu

Nosová odsávačka s hadičkou s jednoduchou obsluhou.Nosová odsávačka je určená deťom do 3 rokov, ktoré nevedia samy smrkať. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha. Výhodou odsávačky je regulácia sily sania.Obsluha odsávačky je jednoduchá, nevyžaduje výmenu filtrov ani použitie batérií.Návod na použitie:- Položte dieťa na chrbát do postieľky alebo na prebaľovací pult. Aby ste lepšie videli, môžete mierne zakloniť hlavičku dieťaťa. Niektorí rodičia preferujú položenie dieťaťa na kolená.
– Vsuňte opatrne koncovku odsávačky do nosovej dierky dieťaťa a silikónový náustok do vlastných úst. Nasávaním cez náustok vytvoríte podtlak, ktorý odsáva hlien z nosnej dierky dieťaťa. Silu odsávania regulujte podľa potreby. Odporúčame postupne zväčšovať silu odsávania.
– Často sa stáva, že hlien je príliš hustý a suchý a nie je možné ho odsať. V takýchto prípadoch odporúčame prekvapkanie nosných dierok fyziologickým roztokom.
– Odsávačka je zabezpečená hubkou pred možným nasatím hlienov do úst. Po jej opotrebovaní alebo znečistení môžete do plastovej trubičky vložiť kúsok vaty.
– Po vyčistení nosových dierok dieťaťa ukončite odsávanie. Nosové dierky dieťaťa očistite hygienickým obrúskom.Čistenie odsávačky:Udržujte v čistote. Odsávačku rozložte podľa obrázku 1. Odstráňte zvyšky hlienu z koncovky odsávačky vypláchnutím pod tečúcou vodou. Všetky diely umyte šetrným čistiacim prípravkom v teplej vode. Dôkladne vypláchnite a osušte. Nevyvárajte! Odsávačku (okrem hubky) je možné umývať v umývačke riadu.