buducamamicka.sk

BUSHIDO – Boxerské rukavice DBX B-2v15, 14oz.

Tento akčný výrobok BUSHIDO - Boxerské rukavice DBX B-2v15, 14oz. od spoločnosti so zárukou kvality Bushido máte možnosť kúpiť si v súčasnosti naozaj výhodne. Práve teraz v akcii za 29,80 EUR. EAN: 5902539019186
BUSHIDO - Boxerské rukavice DBX B-2v15
Overiť dostupnosť »
Značka: Bushido
29,80 EUR

Popis produktu

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v15 sú ručne šité zo syntetickej kože podšitej špeciálnou tkaninou, ktorá odoláva poškodeniu. V rukaviciach je všitá ručne vyrobená viacvrstvová výstelka zo špeciálnej variácie pamäťovej peny, ktorá dokonale tlmí údery aj počas dlhšieho a intenzívnejšieho tréningu na boxovacom vreci aj na terči alebo pri tréningu so sparingpartnerom. Okrem toho je vložka odolná voči „otĺkaniu“ a veľmi rýchlo sa vracia do pôvodného tvaru, čo zaručuje dlhú životnosť.

Model B-2v15 je vybavený vložkami Wrist Protect, ktoré sú umiestnené v oblasti zápästia a záprstných kostí, tieto vložky sú vyrobené z hustej peny a znižujú zaťaženie dlane počas úderu. Bezpečnosť rukavíc ďalej zaisťuje dvojitá manžeta na zápästí, ktorá je v porovnaní s jednoduchou manžetou odolnejšia, pevnejšia a poskytuje zápästiu väčšie pohodlie. Vnútorná elastická manžeta absorbuje viac energie, a tým predlžuje životnosť hlavnej vonkajšej manžety. Priestor na palec je spojený remienkom so zvyškom rukavice. Tieto funkcie minimalizujú možnosť poranenia.
Parametre:

Typ materiálu: syntetická koža
Výplň rukavíc: špeciálna PUR pena
Technológia Wrist Protect

Poznámka:

Záruka: 12 mesiacov