buducamamicka.sk

Anna v Summerside, 5.vyd. – Lucy Maud Montgomery

Vynikajúci produkt Anna v Summerside, 5.vyd. - Lucy Maud Montgomery originál od výrobcu Ikar máte možnosť kúpiť si tu a teraz práve za výborné peniaze! Produkt momentálne predávame za 7,79 EUR.
EAN: 9788010039326
Anna v Summerside
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
7,79 EUR

Popis produktu

Anna v Summerside, 5.vyd. – Lucy Maud Montgomery, Vydavateľ: SPN-Mladé letá, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 280, Rok vydania: 2021
Svár Shirleyová – Pringlovci sa skončil. Nikto okrem Pringlovcov sa nikdy nedozvedel dôvod, ale ľudia v Summerside pochopili, že slečna Shirleyová, hoci osamotená vo svojom boji, akýmsi zázračným spôsobom na hlavu porazila celý klan, ktorý odvtedy tancoval, ako ona pískala.Štvrté pokračovanie Anniných príbehov sa odohráva v Summerside, kde Anna po skončení štúdií získa miesto riaditeľky strednej školy. Hneď na začiatku musí prekonať nástrahy a podrazy od klanu Pringlovcov. Anne sa podarí so šarmom nad nimi zvíťaziť a z nepriateľov sa napokon stanú jej obdivovatelia. Svoje zážitky z nového pôsobiska Anna podrobne opisuje v listoch milovanému Gilbertovi, ktorý má pred sebou ešte tri roky štúdia medicíny. Do svojich listov zahrnula aj množstvo dramatických príbehov ľudí zo svojho okolia.