buducamamicka.sk

Anna v Redmonde, 11. vyd. – Lucy Maud Montgomery

Najpredávanejší tovar Anna v Redmonde, 11. vyd. - Lucy Maud Montgomery od tejto skvelej značky Ikar jednoducho nájdete zde teraz za dobrú cenu! Teraz zaobstaráte len za 7,79 EUR.
EAN: 9788010039302
Anna v Redmonde
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
7,79 EUR

Popis produktu

Anna v Redmonde, 11. vyd. – Lucy Maud Montgomery, Vydavateľ: SPN-Mladé letá, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 240, Rok vydania: 2021
„Ja mám svoj sen,“ povedal pomaly Gilbert… „Snívam o domove, v ktorom bude oheň v kozube, pri kozube mačka a pes, nablízku ozvena priateľských krokov – a ty, Anna.“
Anne sa žiadalo prehovoriť, ale nezmohla sa na slovo. Ako obrovská vlna sa na ňu valilo šťastie. Takmer sa ho naľakala.V poradí tretia kniha životných príbehov pôvabnej a výnimočnej Anny Shirleovej.
Anna prichádza študovať na vysokú školu do Redmondu. S priateľkami Priscillou a Filipou sa ubytujú v nádhernom starom dome, keď jeho majiteľky odcestujú na dlhší čas do cudziny. Anna aj tu nachádza úžasné miesta, kde môže naplno rozvinúť svoju fantáziu. Stretáva sa s Gilbertom, ktorý študuje medicínu a stále ju ľúbi, hoci ona ho odmieta. Keď však Gilbert vážne ochorie, Anna si konečne uvedomí, že život bez neho pre ňu nemá cenu.