buducamamicka.sk

Anjeli v mojich vlasoch, 2. vydanie – Lorna Byrneová

Kvalitný a obľúbený produkt Anjeli v mojich vlasoch, 2. vydanie - Lorna Byrneová od spoločnosti so zárukou kvality Ikar zoženiete tady teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 10,58 EUR.
EAN: 9788055146423
Anjeli v mojich vlasoch
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
10,58 EUR

Popis produktu

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku.
Keď bola dieťaťom, považovali ju za retardovanú, lebo nejavila záujem o svet vôkol seba. Pamätá si, že okrem okolitého sveta vnímala rovnako intenzívne aj anjelov a duše mŕtvych. Dlho si myslela, že aj ostatní vnímajú okolitý svet tak ako ona.
Lorna rozpráva svoj životný príbeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskôr pracovala v Dubline, vydala sa a zažila rodinnú tragédiu. Čitateľ v ňom stretáva bytosti z duchovných svetov, ktoré prebývajú aj v našom svete – prevažne ohromujúco krásnych a rozmanitých anjelov vrátane proroka Eliáša i duší mŕtvych.
Dnes Lornu nenavštevujú len chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí.
Tento pozoruhodný príbeh je svedectvom ženy, ktorá vidí veci na opačnom konci spektra mimo každodenných zážitkov.Z anglického originálu Angels in My Hair (Century, The Random House Group Ltd., London 2008) preložila Viera Gregorcová.