buducamamicka.sk

Anglicko-slovenský, slovensko-anglický vreckový slovník – 6.vyd.

Obľúbený tovar Anglicko-slovenský, slovensko-anglický vreckový slovník – 6.vyd. od dodávateľa s dlhou históriou Ikar ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve vo výpredajové akciu! Cena od 7,30 EUR.
EAN: 9788081452994
Anglicko-slovenský
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
7,30 EUR

Popis produktu

Anglicko-slovenský, slovensko-anglický vreckový slovník – 6.vyd., Vydavateľ: Lingea SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 832, Rok vydania: 2022 Slovník malý veľkosťou, ale veľký rozsahom. To je základná charakteristika slovníka, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie vreckové slovníky na slovenskom trhu. Heslá sú vybrané a spracované tak, aby obsahovali slovnú zásobu, ktorú môžete v bežnom živote skutočne použiť.V prílohách nájdete okrem stručného prehľadu gramatiky aj niekoľko desiatok strán konverzačných fráz z rôznych oblastí. Na cestách určite oceníte tematické okruhy zamerané na cestovanie autom, hromadnou dopravou či lietadlom, hľadanie ubytovania, vypĺňanie dotazníkov alebo napríklad časté verejné nápisy.
Na obálke nájdete okrem orientačných mapiek príslušných krajín aj množstvo ďalších užitočných informácií – kontakty na slovenské ambasády v zahraničí, tiesňové telefónne čísla v rôznych krajinách atď.