buducamamicka.sk

Anča z Pomaranča a záchrana ranča – Katarína Škorupová

Veľa podarený tovar Anča z Pomaranča a záchrana ranča - Katarína Škorupová od dodávateľa tovaru Slovart je možné kúpiť na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu! V súčasnosti v predaji od 9,80 EUR.
EAN: 9788055653327
Anča z Pomaranča a záchrana ranča - Katarína Škorupová
Overiť dostupnosť »
Značka: Slovart
9,80 EUR

Popis produktu

Anča z Pomaranča a záchrana ranča – Katarína Škorupová, Rok vydania: 2021, Počet strán: 159, Väzba: mäkká, Jazyk: slovenský

Kto už pozná Anču z Pomaranča, je mu jasné, že aj tretia časť knihy z ranča jej starej mamy bude fakt sranda. No nielen to! To, čo teraz odohráva na ranči zvanom Pomaranč, nenájdete ani v tej najnapínavejšej detektívke. V dedine sa dejú čudné veci. Všetci susedia dostanú príkaz od starostu, aby mu predali svoje záhrady. Inak im vraj budú zhabané z úradnej moci. Chystá sa tu niečo veľmi podozrivé a Anči sa to veru vôbec nepáči. Tuší, kto za tým všetkým stojí, no kto by už veril Anči z Pomaranča? Ako to celé dopadne a čo s tým majú spoločné šialené americké kačice, ružový dom z cukrovej vaty, Aladinova čarovná lampa a džin, čo sa volá Gel, to si prečítate v tretej časti o bláznivej Anči, jej bláznivých kamošoch a ešte bláznivejších dobrodružstvách.

Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.