buducamamicka.sk

Amari a veľký súboj – Alston B. B.

Tento unikátny produkt Amari a veľký súboj - Alston B. B. od dodávateľa so skvelou povesťou Ikar jednoducho môžete zohnať u nás stále výhodne! Výhodne teraz u nás za 12,22 EUR.
EAN: 9788055188072
Amari a veľký súboj -  Alston B. B.
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
12,22 EUR

Popis produktu

Amari a veľký súboj, Vydavateľ: IKAR, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 416, Rok vydania: 2023 Budúcnosť čarodejníkov je v jej rukách

Po záchrane brata aj celého nadprirodzeného sveta sa Amari Petersová nádejala, že prvé leto na pozícii junior agentky zvládne ľavou zadnou. Nový predseda však nastolí prísne a desivé protičarodejnícke pravidlá a medzi junior agentmi sa rozpúta súperenie. Zároveň sa stav Amarinho zakliateho brata Quintona zhorší a Amari je jasné, že sa nebude nudiť. Preto odmietne ponuku utajenej Ligy čarodejníkov stať sa vodkyňou. Už beztak má veľa starostí!
Amarino odmietnutie však vytvorí príležitosť pre čarodejníka, ktorý má s ligou nekalé plány. Táto výzva rozpúta veľký súboj – hru, v ktorej sa rozhodne, kto sa stane nástupcom Nočných bratov a spečatí osud čarodejníctva. Veľký súboj je záhadná a smrteľne nebezpečná hra. Amari by sa najradšej vzdala, ale ako by to mohla urobiť, keď jej víťazstvo by okrem iných magických výhod znamenalo aj poslednú nádej pre Quintona?

Z anglického originálu Amari and the Great Game (Balzer + Bray, An imprint of HarperCollins Publishers, New York 2022) preložila Mariana Olšiaková.