buducamamicka.sk

Amari a Noční bratia – Alston B. B.

Kvalitný a lacný tovar Amari a Noční bratia - Alston B. B. od tejto skvelej značky Ikar ľahko môžete získať práve teraz na našej webovej stránke lacno. Na našich stránkach za 12,22 EUR.
EAN: 9788055182278
Amari a Noční bratia - Alston B. B.
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
12,22 EUR

Popis produktu

Amari a Noční bratia – Alston B. B., Vydavateľ: IKAR, Väzba: Knihy viazané, Rok vydania: 2022, Počet strán: 408 Vyrastala ako obyčajné dievča. Ako obstojí v nadprirodzenom svete? Amari Petersová je dvanásťročné dievča, ktoré žije v chudobnej štvrti s mamou a so starším bratom Quintonom. Bystrý a obľúbený chlapec sa však jedného dňa záhadne vyparí a Amari nechápe, prečo sa jeho zmiznutiu nevenuje väčšia pozornosť. Prečo to neodvysielali vo všetkých správach? A prečo ho polícia automaticky podozrieva, že sa zaplietol do niečoho nezákonného?
Amari neskôr objaví v bratovej skrini tikajúci kufrík s odkazom, že je určený len
jej. Quinton pred ňou očividne tajil oveľa viac, než si myslela. Nechal jej pozvánku na letný výcvik v akomsi tajnom Úrade nadprirodzených vecí. Amari netuší, o čo ide, ale je presvedčená, že práve tam sa dozvie viac o bratovom zmiznutí. Musí si však zvyknúť na myšlienku, že čarodejníci či rôzne záhadné tvory naozaj existujú.
Amari počas výcviku súperí s najbohatšími deťmi v krajine, ktoré sa už odmalička pohybujú v nadprirodzenom svete. Navyše úrad každému žiakovi zosilní jeho talent na nadprirodzenú schopnosť, aby mu slúžila pri práci. Amarina schopnosť je však zakázaná. Akoby už aj tak dosť nevytŕčala z davu… Popravde, ešte nikdy sa necítila tak osamelo. Lenže ak sa vzdá a nezvládne tri skúšky, možno nikdy nezistí, čo sa stalo jej bratovi.Z anglického originálu Amari and the Night Brothers (Balzer + Bray, An imprint of HarperCollins Publishers, New York 2021) preložila Mariana Olšiaková.