buducamamicka.sk

Ale ja nechcem! – Susanne Mierauová

V zľave tento produkt Ale ja nechcem! - Susanne Mierauová od známej spoločnosti Ikar jednoducho môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou! Momentálne v akcii za 7,92 EUR.
EAN: 9788055161914
Ale ja nechcem! - Susanne Mierauová
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
7,92 EUR

Popis produktu

Kniha, ktorá vám pomôže prekonať fázu vzdoruAko láskavo pomôcť deťomNejdem si umyť zuby! Chcem ešte jednu zmrzlinu! Hneď!
Mnohí rodičia sú zaskočení náhlym prejavom vôle svojho potomka, ktorý súvisí s dôležitou vývinovou fázou – s obdobím začínajúcej svojbytnosti. Z pôvabného dieťaťa sa razom môže stať jačiaci uzlík nervov.Kde sa vzala takáto vzbura? Čo tým dieťa sleduje? Má jeho správanie príčinu?Je najvyšší čas uviesť na pravú mieru skostnatené predstavy o fáze získavania autonómie. Dieťa nebojuje o moc, ale dožaduje sa plnenia svojich základných potrieb. Ak to rodičia akceptujú, pomôže im to zvládnuť nejednu zložitú situáciu.Autorka, matka troch detí, opisuje, ako by rodičia mali rozumne konať v konkrétnych situáciách každodenného života a svojim deťom láskavo a s pochopením pomôcť, aby prešli turbulentným obdobím takzvanej fázy vzdoru.Z nemeckého originálu Ich! Will! Aber! Nicht! (Gräfe und Unzer Verlag GmbH, München 2017) preložila Katarina Bobríková.