buducamamicka.sk

AKUKU – Vlhčený toaletný papier s vôňou manga Akuku 97% vody 50ks

Veľa predávaný tovar AKUKU - Vlhčený toaletný papier s vôňou manga Akuku 97% vody 50ks od našej známej značky Akuku jednoducho nájdete tady teraz za extra cenu. V súčasnosti za cenu 2,11 EUR.
EAN: 5907644000302
AKUKU - Vlhčený toaletný papier s vôňou manga Akuku 97% vody 50ks
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
2,11 EUR

Popis produktu

Vlhčený toaletný papier s vôňou manga podporuje samostatné používanie toalety. Skvelý nástroj na doma aj na cesty. Deti milujú jeho jemnú textúru a príjemnú ovocnú vôňu. Jemne čistí intímne oblasti. Na každodenné použitie, pretože zloženie je veľmi bezpečné.
NEOBSAHUJE ALKOHOL ! BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉ A KOMPOSTOVATEĽNÉ!Vhodné pre deti aj dospelých! Môže sa používať doma, v škôlke, v škole, na prechádzke alebo na cestách.
Hlavné výhody vlhčeného papiera:- bezpečné zloženie s ošetrujúcim účinkom- biologicky rozložiteľný- kompostovateľný- príjemná vôňa manga- účinne a šetrne čistí- na každodenné použitie- mäkký a jemný- ideálny na nácvik používania toalety- na báze toaletného papiera
Návod na použitie:- otvorte obal v mieste označenom šípkou.- použite 1 kus presne ako bežný toaletný papier- spláchnite použitý papier do toalety.- balenie pevne uzavrite, aby ste zabránili vyschnutiu zvyšku papiera.
Je vyrobený zo 100 % papiera, takže sa v prostredí rýchlo rozkladá a nemá negatívny vplyv na planétu.
50 obrúskov v balení. Veľkosť jedného obrúska je 10,5 x 19,5 cm.Zloženie: 97 % vody a kyseliny mliečnej, panthenol, alantoín, extrakt z manga.Nezabudnite: navlhčený toaletný papier značky „akuku“ môžete hodiť do toalety.Vhodné pre deti aj dospelých.