buducamamicka.sk

AKUKU – Sterilné vrecká pre skladovanie mlieka a pokrmov 150ml 30 ks

V zľave kus AKUKU - Sterilné vrecká pre skladovanie mlieka a pokrmov 150ml 30 ks originál od značky Akuku môžete pohodlne získať v našej internetovej ponuke v zľave! Vo skvelej akcii za 8,47 EUR.
EAN: 5907644000111
AKUKU - Sterilné vrecká pre skladovanie mlieka a pokrmov 150ml 30 ks
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
8,47 EUR

Popis produktu

Jednorázové sterilné sáčky sa používajú na uchovávanie potravín a mlieka v chladničke alebo mrazničke. Spĺňajú najvyššie hygienické normy. Stabilná základňa vrecka uľahčuje skladovanie vertikálne a chráni jedlo pred únikom. Dvojitý uzáver na zips umožňuje ľahké otváranie a zaistenie bezpečnosti skladovaných potravín a súčasne ochranu proti prenikaniu pachov. Vďaka odmerke na sáčku môžete presne zmerať množstvo jedla a na biely štítok umiestnený na sáčku napísať poznámku o dátume, čase a množstvo odsatého mlieka.
Zpôsob skladovania:

Čerstvé odsaté mlieko

Rozmrazené jedlo

Chladnička (+4°C)

Do 96 hodín

Do 24 hodín

Mraziak (-20°C)

3-6 mesiacov

Nezamrazovať opakovane

Spôsob rozmrazovania:na ohriatie jedla použite vodný kúpeľ, ktorej teplota nepresahuje 50 ° C. Odporúča sa však pomalé rozmrazovanie cez noc v chladničke. Nerozmrazujte v mikrovlnnej rúre ani varom. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla.
Varovanie:- určené na jedno použitie- pred použitím vrecúšok dodržujte hygienu dôkladným umytím rúk- zmrazujte iba čerstvé mlieko- nikdy nemiešajte rozmrazené jedlo s čerstvým- nikdy opakovane nezmrazujte predtým rozmrazené mlieko- neplňte sáčky horúcim jedlom- všetky zvyšky jedla vyhoďte- sáčky uchovávajte mimo dosahu detíProdukt úplne Neobsahuje bisfenol AObjem vrecka: 150 mlBalenie obsahuje 30 ks vreciek