buducamamicka.sk

AKUKU – Štartovacia sada pre starostlivosť o bábätko Hooligans

Často hľadaný produkt AKUKU - Štartovacia sada pre starostlivosť o bábätko Hooligans od známej kvalitnej značky Akuku je možné získať ešte dnes za skvelú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 16,67 EUR.
EAN: 5907644000159
AKUKU - Štartovacia sada pre starostlivosť o bábätko Hooligans
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
16,67 EUR

Popis produktu

Štartovacia sada pre bábätká Akuku Hooligans. Ideálny set pre novonarodené bábätko v praktickej kozmetickej taštičke. Vhodný aj ako darček.Nožnice (s tenkými kovovými čepeľami a zaoblenými hranami) a klieštiky na nechty pomáhajú bezpečne a spoľahlivo strihať nechty a pilník na nechty ľahko odstráni nerovnosti a chráni dieťa pred poškriabaním. O hlavičku vášho dieťaťa sa postará kefka s mäkkými prírodnými štetinami a hrebeň s protišmykovou rukoväťou. Nosová odsávačka s mäkkou špičkou je navrhnutá tak, aby uvoľnila dýchacie cesty a maz z uší dieťaťa.Celá manikúra je v krásnom textilnom púzdre. Vhodné pre deti od narodenia.
SADA OBSAHUJE: nožnice, klieštiky, pilník, kefku a hrebeň na vlasy a nosnú odsávačku.
Dôležité rady:Nepoužívajte dezinfekčné prostriedky.Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia vyhoďte.Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.Aby sa minimalizovalo riziko neočakávaného pohybu dieťaťa, odporúčame strihať nechty v spánku.Neobsahuje BPA.