buducamamicka.sk

AKUKU – Ručná odsávačka mlieka kolektor 100ml silikónový

Akčný kus AKUKU - Ručná odsávačka mlieka kolektor 100ml silikónový od známeho popredného výrobcu Akuku ľahko nájdete práve za výpredajovú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 9,69 EUR.
EAN: 5907644003990
AKUKU - Ručná odsávačka mlieka kolektor 100ml silikónový
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
9,69 EUR

Popis produktu

Kolektor pre zachytenie každej kvapky cenného materského mlieka. Ľahký, prenosný a dostatočne malý na to, aby sa vošiel aj do prebaľovacej tašky. Zachytí materské mlieko uvoľnené pri spustení toku mlieka počas odsávania alebo dojčenia z jedného prsníka. Jemným stlačením spodnej časti kolektora ho prisajete k prsníku a zachytíte tak každú kvapku. Drážka z lievika uľahčí prelievanie do vrecka pre prípad zamrazenia. Vhodný pre všetky veľkosti košíkov. V balení kryt slúžiaci ako ochrana pred prachom, ale aj ako podstavec (podstavec možno jednoducho prisať na akýkoľvek hladký povrch, čím zaistí jeho stabilitu).
– ergonomický tvar- ľahké čistenie- rýchly a šetrný- zabraňuje vzniku galaktostázy (hromadenie mlieka v prsných žľazách), a tiež mastitíde (zápal prsníka)- ideálne pre každodenné, diskrétne použitie- neobsahuje BPA- materiál: 100% silikón- objem 100 ml