buducamamicka.sk

AKUKU – Odsávačka nosných hlienov

Kvalitný a žiadaný kus AKUKU - Odsávačka nosných hlienov od nášho známeho výrobcu Akuku ľahko zaobstaráte teraz v ponuke vo výpredajové akciu. Cena od 6,73 EUR.
EAN: 5907644000364
AKUKU - Odsávačka nosných hlienov
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
6,73 EUR

Popis produktu

Ručná odsávačka na odstraňovanie hlienov z nosa dojčaťa.Uľavte svojmu dieťaťu od upchatého nosa. Odsávačka hlienov Akuku dokonale vyčistí nos bábätkám a menším deťom, ktoré sa ešte nevedia samé vysmrkať. Jeho použitie je jednoduché, rýchle a hygienické. Skladá sa z koncovky, ktorá sa vloží do nosa dieťaťa, hadičky, zásobníka a náustka, ktorý rodič drží v ústach. Takáto odsávačka je veľmi vhodná na cestovanie alebo prechádzky, pretože je malá a dá sa používať všade, napríklad v aute alebo na prechádzke s dieťaťom. Okrem toho ručná odsávačka nevydáva žiadny zvuk, takže sa jej dieťa nebojí. Hrot je navrhnutý tak, aby sa nedal zaviesť príliš hlboko a nepoškodil sliznicu.
Odsávačka sa skladá zo štyroch častí:1. silikónová špička – 2 kusy2. nádoba na hlien3. silikónová hadička spája nádržku s plastovým hrotom.4. na odsávanie sa používa plochý plastový hrot
Návod na použitie:Umiestnite dieťa do polohy polosedu a oprite mu chrbát a hlavu o predlaktie alebo do polohy v sede.1. zostavte všetky časti odsávačky tak, ako je znázornené na obrázku2. vložte plastový hrot odsávačky do úst3. priložte silikónovú špičku k nosovej dierke 4. odsávanie po dobu maximálne 5 sekúnd5. opakujte odsávanie, kým do zbernej nádoby nevyteká žiadny hlien6. rozoberte čerpadlo a dôkladne ho umyte. Pred každým použitím a po ňom by sa mal sterilizovať vo vriacej vode alebo sterilizačnom roztoku.
Upozornenie:Pri používaní odsávačky v prípade poranenia nosa alebo hemofílie sa odporúča mimoriadna opatrnosť. Nikdy nenechávajte dieťa pri používaní odsávačky osamote. Nevkladajte do mikrovlnnej rúry. Tento výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento leták si uschovajte pre prípad potreby alebo v prípade sťažnosti.