buducamamicka.sk

AKUKU – Nahrievací a chladiaci pás Termofor s višňovými kôstkami Akuku modrý

Zaujímavý produkt AKUKU - Nahrievací a chladiaci pás Termofor s višňovými kôstkami Akuku modrý od známej spoločnosti Akuku máte možnosť získať v našej online ponuke navždy výhodne! Práve teraz za cenu 52,49 EUR.
EAN: 5903858996677
AKUKU - Nahrievací a chladiaci pás Termofor s višňovými kôstkami Akuku modrý
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
52,49 EUR

Popis produktu

Nahrievací a chladiací pás s višňovými kôstkami.Nahrievací pás AKUKU je vyrobený zo starostlivo vybraných a vysušených višňových kôstok, ktoré pochádzajú z Poľska.Všetky látky použité pri výrobe spĺňajú normu OEKO-TEX 100.Výrobok je prírodný, ekologický, biologicky odbúrateľný a bezpečný pre alergikov.Pás neobsahuje žiadne tekutiny, ktoré by sa mohli vyliať. Po nahriatí si udržuje teplotu po dlhšiu dobu. Prirodzene vyžaruje teplo, čo eliminuje možnosť popálenia alebo poškodenia pokožky.Pás sa skladá zo 4 oddelených komôr, z ktorých každá obsahuje vyberateľný 250g vankúšik s kôstkami.Poťah je vyrobený zo 100% bavlny a je možné ho prať na 40 stupňov, čo umožňuje jeho udržiavanie v čistote.
Použitie ako teplý obklad:- ischias- bolesti svalov- menštruačné bolesti- bolesti bedrovej chrbtice- uvoľňuje svalové napätie v oblasti šije a ramien- reumatické bolestiPoužitie ako studený obklad:- horúčka- modriny- migréna
Spôsob použitia:- teplý obklad:Pás vložte do mikrovlnnej rúry (850 W / cca 2 minúty), rúry (130 ° / cca 10 minút) MÔŽE BYŤ V POŤAHU. Pozor! – Pás nepoužívajte, ak máte ochorenie srdca, žíl alebo akútny zápal.Po nahriatí premiešajte kôstky a skontrolujte teplotu na zápästí.
– studený obklad:Vložte termofor do mrazničky na 60 minút alebo do chladničky na 2 hodiny.Zabráňte kontaktu s potravinami.Výrobok nie je hračka – obsahuje malé časti, ktoré môže dieťa prehltnúť.Pred každým použitím skontrolujte, či nie je výrobok poškodený. Ak je vankúšik opotrebovaný/znečistený, vymeňte ho za nový.Rozmer: 152 x 20 cmVANKÚŠKY NIKDY NEPERTE.