buducamamicka.sk

AKUKU – Jednorazové ultrasavé popôrodné vložky s krídelkami Slim 10 ks v balení

Vysokokvalitný tovar AKUKU - Jednorazové ultrasavé popôrodné vložky s krídelkami Slim 10 ks v balení od značky s dlhou históriou Akuku ide zohnať tu teraz práve v zľave. Produkt nakúpite teraz u nás za 2,26 EUR.
EAN: 5907644000692
AKUKU - Jednorazové ultrasavé popôrodné vložky s krídelkami Slim 10 ks v balení
Overiť dostupnosť »
Značka: Akuku
2,26 EUR

Popis produktu

Priedušné popôrodné vložky z organickej bavlny s krídelkami sú navrhnuté tak, aby sa ženy po pôrode cítili pohodlne v každej situácii. Sú hypoalergénne, neobsahujú chlór ani ťažké kovy a skvele pohlcujú nepríjemné pachy.Ich špeciálne navrhnutý tvar poskytuje maximálny pocit pohodlia a diskrétnosti. Jemná a veľmi mäkká vnútorná vrstva zabraňuje prilepeniu vankúšika a podráždeniu pokožky. Vrchná vrstva umožňuje cirkuláciu vzduchu a zaisťuje pocit sviežosti. Samolepiaci prúžok zaručí, že vložka zostane vždy na svojom mieste aj počas rôznych aktivít.Vložky AKUKU Slim odporúčame počas:- silnej menštruácie, kedy vďaka vysokej absorpčnej schopnosti sa žena cíti pohodlne a jemný materiál zabraňuje akémukoľvek podráždeniu.- po operáciách, po ktorých môže dôjsť ku krvácaniu, a tiež koža po takej operácii musí dýchať, aby sa rana rýchlejšie zahojila. Vysoká savosť umožňuje udržať krv a tekutiny vo vnútri vložky.- inkontinencia – umožňuje pohodlie a diskrétnosť pri každodenných činnostiach.
Odporúča sa používať so sieťovanými a jednorazovými nohavičkami.Balenie obsahuje 10 popôrodných vložiek.Veľkosť: 28 cm x 9 cm x 0,5 cmVyrobené v EÚ a výhradne z európskych materiálov.