buducamamicka.sk

Ako zvládnuť stres: Účinné metódy na pohodový život – Frank Ritter

Tento obľúbený kus Ako zvládnuť stres: Účinné metódy na pohodový život - Frank Ritter od spoločnosti so zárukou kvality Ikar môžete zaobstarať práve teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 12,22 EUR.
EAN: 9788055180618
Ako zvládnuť stres: Účinné metódy na pohodový život - Frank Ritter
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
12,22 EUR

Popis produktu

Ako zvládnuť stres: Účinné metódy na pohodový život – Frank Ritter, Vydavateľ: IKAR, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 272, Rok vydania: 2022
Nič nestíhate? Máte pocit uponáhľanosti? Nemôžete sa venovať svojim záľubám?
V súčasnosti sa čoraz viac ľudí sťažuje na stres. Je toxický pre telo aj myseľ, a preto predstavuje veľké nebezpečenstvo pre naše zdravie. Nastal čas, aby sme sa ho zbavili raz a navždy.
No ako to urobiť?Bývalý športovec Frank Ritter vo svojej knihe Ako zvládnuť stres radí všetkým, ktorí dlhodobo bojujú s týmto problémom. Zameriava sa na vytvorenie rovnováhy medzi telom a mysľou či na vybudovanie odolnosti proti stresu a jeho každodenným nástrahám. Zohľadňuje rôzne faktory – psychológiu, šport či výživu a vo svojej knihe poskytuje riešenia pre každý typ stresu. Zvládnite ho aj vy!Z nemeckého originálu Kill deinen Stress: Wirkungsvolle Methoden für ein entspannteres Leben (Redline Verlag, Mníchov, 2019) preložila Katarína Bobríková.