buducamamicka.sk

Ako sa Zajkovci učili deliť sa – Cinders McLeodová

Akčný tovar Ako sa Zajkovci učili deliť sa - Cinders McLeodová od nášho známeho výrobcu Ikar ide zaobstarať práve tu za úplne najnižšiu cenu! Cena už od 7,30 EUR.
EAN: 9788055180137
Ako sa Zajkovci učili deliť sa - Cinders McLeodová
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
7,30 EUR

Popis produktu

Ako sa Zajkovci učili deliť sa – Cinders McLeodová, Vydavateľ: Stonožka, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 32, Rok vydania: 2022 Deti nie sú nikdy príliš malé na to, aby ste im vysvetlili základné fakty o fungovaní peňazí!V poslednej bohato ilustrovanej knižke zo série o rodine Zajkovcov sa zoznámia s Duškom, ktorý má veľkolepý plán. Chce zachrániť svet! K narodeninám dostal 10 mrkiev, aby si za ne niečo kúpil a ešte aj niekomu pomohol. Stará mama mu vysvetlí, že nemusí zachraňovať celý svet, ale mohol by pomôcť včielkam, ktoré u nich, v Zajkove, nemajú dosť kvitnúcich kvietkov. Duško sa teda rozhodne vysadiť nové. Aby mohol kúpiť priesady, musí sa rozhodnúť, koľko z desiatich mrkiev si nechá, a za koľko nakúpi. A keďže je Superzajko,
sám si nenechá nič a za všetky mrkvy nakúpi sadeničky. Vtedy príde na to, že ak pomohol včielkam v Zajkove, pomohol aj zachrániť svet! A tak aj vaše dieťa rýchlo pochopí, že ak s niekým dokáže podeliť, pomáha vlastne všetkým. Pre deti od 3 rokovPreložila Danka Jacečková.