buducamamicka.sk

Ako sa stať futbalovou hviezdou – Andrew Henderson

Tento akčný a v zľave produkt Ako sa stať futbalovou hviezdou - Andrew Henderson od výrobcu so skvelou povesťou Slovart je možné ľahko získať tu a teraz práve výhodne! Výhodne za super cenu 9,80 EUR.
EAN: 9788055655468
Ako sa stať futbalovou hviezdou - Andrew Henderson
Overiť dostupnosť »
Značka: Slovart
9,80 EUR

Popis produktu

Ako sa stať futbalovou hviezdou – Andrew Henderson, Väzba: mäkká , Počet strán: 192, Jazyk: slovenský, Rok vydania: 2022 Talentovaný hráč rugby Andrew Henderson mal iba šestnásť rokov, keď ťažké zranenie predčasne ukončilo jeho kariéru. Svoju pozornosť preto obrátil k futbalu, presnejšie k freestylovému žonglovaniu s loptou, a odvtedy už nebolo cesty späť. Tento päťnásobný majster sveta a osemnásobný majster Anglicka vo futbalovom freestyle ponúka hráčom rôzneho veku aj úrovne skúsenosti a rady, ako zahviezdiť na futbalovom trávniku i mimo neho.
Kniha plná tipov a trikov obsahuje vyše 200 farebných fotografií, s pomocou ktorých Henderson vysvetľuje, ako získať väčšiu kontrolu nad loptou, rozvíjať presnosť i pohybovú kreativitu – skrátka, pozdvihnúť svoju futbalovú techniku a tým aj výkon na futbalovom ihrisku.