buducamamicka.sk

Ako sa naučiť čítať s porozumením – Čitateľská gramotnosť pre 3. ročník základných škôl – Terézia Lampartová

Lacný produkt Ako sa naučiť čítať s porozumením - Čitateľská gramotnosť pre 3. ročník základných škôl - Terézia Lampartová od značky so zárukou kvality Ikar ľahko môžete získať online za výhodné peniaze! Akčná cena 3,21 EUR.
EAN: 9788055169071
Ako sa naučiť čítať s porozumením - Čitateľská gramotnosť pre 3. ročník základných škôl - Terézia Lampartová
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
3,21 EUR

Popis produktu

Čitateľská gramotnosť je zručnosť, bez ktorej sa v dnešnej spoločnosti nik nezaobíde. Aby sme dosiahli dobré výsledky, je potrebné jej rozvíjaniu venovať náležitú pozornosť už u žiakov na 1. stupni základných škôl. Tento pracovný zošit je koncipovaný tak, aby oslovil predovšetkým svojho malého čitateľa, ktorého nenútene a popritom hravo a zábavne motivuje pracovať s textom a rozvíjať logické myslenie, kreativitu a často i literárne a štylistické schopnosti.
Pracovný zošit zo série Ako sa naučiť čítať s porozumením, Čitateľská gramotnosť pre 3. ročník základných škôl, je výbornou pomôckou pre rodiča, učiteľa i žiaka. Dá sa s ním pracovať doma i v škole.
V jeho závere sa nachádza kľúč na overenie správneho riešenia úloh.Illustrations © 2013, 2017, 2019 by Daniela Ondreičková