buducamamicka.sk

Ako sa hľadá najlepší priateľ – Bea Birdsong

Tento dizajnový tovar Ako sa hľadá najlepší priateľ - Bea Birdsong od top výrobcu Ikar pohodlne zaobstaráte v aktuálnej ponuke za dobrú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 9,76 EUR.
EAN: 9788055187815
Ako sa hľadá najlepší priateľ -  Bea Birdsong
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
9,76 EUR

Popis produktu

Ako sa hľadá najlepší priateľ, Vydavateľ: Stonožka, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 40, Rok vydania: 2023 Jednoduchý a roztomilý návod pre všetky deti, ktoré si chcú nájsť najlepšieho priateľa.

Puto priateľstva je pre každého nenahraditeľné a veľmi dôležité. Priatelia nám poradia, keď sa ocitneme v ťažkej situácii. Sú pre nás oporou, keď sme smutní a tešia sa spolu s nami, keď prežívame radosť. Ako však spoznáme, že je niekto viac ako len obyčajný kamarát?

Bea Birdsong a Lucy Fleming vytvorili hravú, veselú a ľahko zrozumiteľnú knižku, v ktorej priblížia rozdiely medzi kamarátmi a najlepšími priateľmi. Na porovnaniach, ktoré sú doplnené o utešené ilustrácie, deti pochopia, o čo všetko ich môže najlepší priateľ obohatiť a ako si dokážu takéto priateľstvo udržať. Kniha podnecuje k diskusii o priateľstve a dotýka sa tiež tém šikanovania, súťaživosti či žiarlivosti, čo môže pomôcť rodičom a pedagógom, aby citlivo usmernili deti, ako vyzerá skutočné priateľstvo.

Pre deti od 3 rokov

Z anglického originálu preložila Lucia Martinčeková.