buducamamicka.sk

Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili – Adele Faber, Elaine Mazlish

Žiadaný produkt Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili - Adele Faber, Elaine Mazlish od známej značky Albatros Media k dostaniu tady teraz za výborné peniaze! Na našej stránke za 5,21 EUR.
EAN: 9788026405788
Ako hovoriť s deťmi

Popis produktu

Zlepšite školské úspechy svojich detí mierumilovným a motivujúcim spôsobom.

Viete, ako motivovať deti, aby sa rady učili a boli v škole úspešné? Chcete, aby deti spolupracovali, keď im niečo vysvetľujete, a aby nadobudli pocit zodpovednosti za svoje výkony? Všetko nájdete v tejto knihe! Tento svetový bestseller je určený rodičom, ale aj pedagógom. Ukazuje im, ako môžu inšpirovať dieťa k sebadisciplíne, sebakontrole až tak, že dosiahnu zázraky v učení.

Pomocou jedinečnej komunikačnej stratégie a vďaka názornosti odporúčaných kreslených dialógov autorky dokázali rodičom i učiteľom naznačiť, ako riešiť každodenné problémy, ktoré sa môžu u detí vo vzťahu k učeniu vyskytnúť. Autorky Adele Faber a Elaine Mazlish sú svetovo uznávané odborníčky na komunikáciu medzi rodičmi a deťmi. Ich knihy boli preložené do viac než dvadsiatich jazykov a predalo sa z nich vyše tri milióny výtlačkov. Po celom svete vedú semináre a v medziľudských vzťahoch pomáhajú aj dospelým. U nás je zatiaľ ich najznámejším titulom kniha Ako hovoriť, aby nás deti počúvali – Ako počúvať, aby nám deti dôverovali.