buducamamicka.sk

Ako čeliť koronavírusu – Ochráňme svoj domov, školu, pracovisko a spoločnosť pred smrtiacou pandémiou – Tess Penningtonová

Tento akčný a v zľave produkt Ako čeliť koronavírusu - Ochráňme svoj domov, školu, pracovisko a spoločnosť pred smrtiacou pandémiou - Tess Penningtonová značky Ikar je možné zaobstarať na našich stránkach teraz práve lacno. Aktuálne stojí u nás 11,40 EUR.
EAN: 9788055174600
Ako čeliť koronavírusu - Ochráňme svoj domov
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
11,40 EUR

Popis produktu

Epidémie vošli do slovníka našej komunikácie ako označenie lokálne prepuknutie choroby zasahujúcej veľký počet ľudí. S pandémiou, ktorá však zachvátila svet, skúsenosti nemáme. A neznáme úplne prirodzene vzbudzuje obavy, strach, stres, čo bude a ako bude. Obavy, strach a stres budú mať však omnoho menšie a zvládnuteľné rozmery, keď sa na pandémiu a to, čo všetko môže v našom živote zasiahnuť, pripravíme. Autorka vychádza z domácich reálií, jej odporúčania a návrhy sa týkajú všetkých aspektov života a sú ľahko prispôsobiteľné v každej krajine. Z anglického originálu THE CORONAVIRUS PREPAREDNESS HANDBOOK, Skyhorse Publishing, New York 2020)
preložili Martina Cabadová, Elvíra, Haugová, Michala Kamhalová, Viera Zvadová