buducamamicka.sk

Ak budeš môj – Barbora Astor

Kvalitný produkt Ak budeš môj - Barbora Astor originál od výrobcu Ikar jednoducho zaobstaráte teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Momentálne k dispozícii za 11,40 EUR.
EAN: 9788099972446
Ak budeš môj - Barbora Astor
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
11,40 EUR

Popis produktu

Ak budeš môj – Barbora Astor, Vydavateľ: VENUPRESS, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 368, Rok vydania: 2022 Dá sa znova milovať, ak bolo láske ublížené?
Ten piatkový večer mal byť plný romantiky. Iba ja, môj priateľ, kulisa zo zapálených sviečok a fľaša šampanského. Chcela som ho prekvapiť, no stal sa presný opak – on prekvapil mňa. Tým najhorším spôsobom.
Najradšej by som zabudla a netopila sa v bolesti, aj preto kývnem na spoluprácu s agentúrou, ktorá zaistí, že nebudem v Londýne najmenej tri mesiace. Ublížená, bez viery v úprimné city, sa stávam súčasťou tímu, s ktorým budem cestovať po svete a mojím hlavným poslaním bude fotiť klienta agentúry na jeho hudobnom turné. Speváka, ktorého meno aj piesne sú pre mňa neznáme. Potrebujem prísť na iné myšlienky a stanoviť si nové ciele. Vypnúť od minulosti.
Neal Hollis však nie je iba hviezdička opantaná vlastnou slávou a úspechom. Za jeho priateľskou povahou, bezprostrednosťou a pohľadom belasých očí tlie niečo, pri čom ožíva moje ublížené srdce a zničené city sa opäť prebúdzajú. Ako spolu trávime deň za dňom v šialenom tempe svetového turné, dostáva sa ku mne bližšie a bližšie.
Odolám nesmelému citu, čo sa rodí medzi nami? Udržať si hranice priateľstva je pre mňa zrazu ohromnou výzvou.
Voľné pokračovanie série Môj od autorky Barbory Astor vás vtiahne do dynamického zákulisia svetového hudobného turné, kde vznikajú priateľstvá i zážitky na celý život a možno aj jedna nečakaná láska.