buducamamicka.sk

Aha, ja rastiem! – Hetty Rijt van de, Frans X.Plooij

Tento veľmi žiadaný kus Aha, ja rastiem! - Hetty Rijt van de, Frans X.Plooij od kvalitnej značky Ikar ľahko zoženiete v našej aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. Práve teraz v akcii za 15,92 EUR.
EAN: 9788081720314
Aha
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
15,92 EUR

Popis produktu

Celosvetový bestseller, viac než 2 milióny predaných kníh, ktoré vyšli v 25 jazykochKniha, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom pre súčasné i budúce mamičky, pretože do starostlivosti o dieťa vnáša pokoj a radosť.Sprievodca správaním dieťaťa počas desiatich zázračných týždňov Kniha opisuje 10 magických, zázračných a náročných týždňov v živote novorodenca, dojčaťa i batoľaťa v prvých 20 mesiacoch života. Ponúka návod ako počas nich najlepšie podporiť a stimulovať duševný i telesný vývin dieťaťa a ako zvládnuť a prekonať, z pohľadu rodičov, jeho nevysvetliteľné zmeny nálady, stravovacích návykov a spánku.
Kniha podporuje a zároveň upokojuje rodičov, predovšetkým matky, v starostlivosti o svoje dieťa, prináša odpovede na jeho bezdôvodný plač, nepokojné správanie i horší spánok. Pre každé magické obdobie odporúča primerané aktivity, zábavné hry i vhodné hračky, ale upozorňuje aj na nové zručnosti a schopnosti, ktoré sa u dieťaťa objavia vždy po prekonaní náročného obdobia.