buducamamicka.sk

Abeceda osobného rozvoja 2 – R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. – Martin Hocman

Výnimočný výrobok Abeceda osobného rozvoja 2 - R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. - Martin Hocman od renomovaného dodávateľa Ikar je možné zakúpiť aktuálne v našej ponuke za parádnu cenu. Stojí práve teraz u nás 11,52 EUR.
EAN: 9788057016144
Abeceda osobného rozvoja 2 - R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. - Martin Hocman
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
11,52 EUR

Popis produktu

Abeceda osobného rozvoja 2 – R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. – Martin Hocman, Vydavateľ: Martin HOCMAN, Väzba: Paperback, Rok vydania: 2022, Počet strán: 366 Milí čitatelia.
S veľkou radosťou a s láskou v srdci vám predstavujem knihu z edície projektu AOR, ktorá nadväzuje a bezprostredne dopĺňa tie predošlé. Spoločne v nej dekódujeme tajný kód, formulku:
R.I.M.A.T.T.E.R.U.L.2.3. a vy tak pochopíte doposiaľ skrytý význam jednotlivých hlások, ktoré však majú pre náš život veľkú hodnotu a neuveriteľnú silu. Slová, ktoré jednotlivé hlásky tohto kódu reprezentujú, mnohým z vás pomôžu, otvoria vám nie len oči, ale som presvedčený, že aj srdcia.Nesľubujem vám v nej zázraky a ani bohatstvo z večera do rána, ale predstavujem vám v nej možnosti a jednoduché príklady, ako žiť lepší, radostnejší a úspešnejší život. Mnohé pozitívne zmeny pocítite sami na vlastnej koži, ak sa rozhodnete aplikovať v praxi rady, tipy a triky obsiahnuté v tejto i v ostatných mojich knihách.
A nezabudnite, že projekt ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA je jedno veľké, otvorené dielo, ktoré je tu pre každého. Jeho cieľom je spájať, nie rozdeľovať, tiež pomáhať, podporovať a motivovať, nie zrádzať či inak znehodnocovať. Vedzte, že všetci sme súčasťou niečoho väčšieho, ako sme my sami. Nech láska prebýva vo vašom srdci, to vám prajem.Ja osobne, Martin Hocman ako autor tejto knihy a tiež ako zakladateľ projektu: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA vyjadrujem jedno veľké a úprimné: ĎAKUJEM, nižšie uvedeným ľudom, ktorí sa nebáli a boli ochotní vyjadriť svoj názor. Taktiež im patrí moje uznanie a rešpekt za to, že informácie v tejto knihe obohatili o svoje rady, tipy a životné skúsenosti s cieľom, aby nám to všetkým pomohlo vyriešiť naše problémy, uľahčilo nám dosiahnuť úspech, stanovené ciele a mať tak omnoho krajšiu budúcnosť.Slávka JALČOVÁ
študent, spisovateľ, MichalovceIng. Ivo TOMAN
úspešný podnikateľ, školiteľ, spisovateľ, Praha, Česká republikaLenka TURANSKÁ
managing direktor – Turancorp, MichalovceMUDr. Ladislav PÁSZTOR M.D., MSc.
všeobecný lekár a čestný prezident Asociácie súkromných lekárov, KošicePharmDr. Martin ĎURINDA
úspešný slovenský spevák, textár a gitarista skupiny Tublatanka, BratislavaMUDr. Milan ZEMANČÍK
rádiodiagnostik, Liptovský Hrádok