buducamamicka.sk

A neostal ani jeden – Agatha Christie

Tento skvelý produkt A neostal ani jeden - Agatha Christie od skvelej značky Ikar ľahko môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke v bezva akcii. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 10,49 EUR.
EAN: 9788022022835
A neostal ani jeden - Agatha Christie
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
10,49 EUR

Popis produktu

A neostal ani jeden je azda najslávnejšia kniha kráľovnej detektívky Agathy Christie – na celom svete sa z nej predalo vyše sto miliónov výtlačkov. Obľubu si získala aj jej divadelná adaptácia a niekoľkokrát bola úspešne sfilmovaná.Majstrovské dielo Agathy Christie.
Spectator Dej románu nás zavedie na neobývaný skalnatý ostrov pri pobreží Devonu, kam skupinu desiatich ľudí pozval majiteľ prepychového sídla pán Amis. Tajomný hostiteľ sa však neukáže a hostia čoskoro pochopia, že na ostrove sú ako v pasci. Situácia sa dramaticky vyhrotí, keď neznámy hlas z gramofónu každého z nich obviní, že zapríčinil smrť človeka. A tak ako ubúda vojačikov v detskej riekanke, vo vile postupne ubúda hostí, ktorých vraždí chladnokrvný šialenec. Najdesivejšie však je, že vrahom je jeden z nich…Prekladateľ: Katarína Jusková