buducamamicka.sk

365 ciest k pokoju a radosti zo života – Kolektív

Tento akčný tovar 365 ciest k pokoju a radosti zo života - Kolektív od spoločnosti so zárukou kvality Ikar ľahko zoženiete zde teraz v bezva akcii! Stojí teraz u nás 13,04 EUR.
EAN: 9788055174761
365 ciest k pokoju a radosti zo života - Kolektív
Overiť dostupnosť »
Značka: Ikar
13,04 EUR

Popis produktu

Na cestu
k
sebe samej/samémumeditácia, citáty, recepty, maľovanky, jogové cvičenia, wellness-tipy, nápady na vlastnoručné výrobky, háčkovanie, zápisky a oveľa viacTiež poznáte tú túžbu mať viac vnútorného pokoja, spokojnosti a radosti zo života? S našimi inšpirujúcimi podnetmi a tipmi sa k tomuto cieľu – a tým aj k sebe samej/samému – budete jeden deň za druhým po kúskoch približovať. A aj v stresových situáciách a každodenných nárokoch zostanete pokojní.
Nájsť v každom okamihu to pekné, nám často pomôžu jednoduché rituály: ranná mini-meditácia, krátke jogové cvičenie, či jednoduché vedomé dýchanie. Budete žasnúť, keď uvidíte, ako vám pohľad na to podstatné zaostria obyčajné každodenné činnosti ako varenie, upratovanie či ručná práca – a vďaka tomu aj uvidíte, čo vám naozaj robí dobre.
Prevedieme vás rokom plným inšpirácie, všímavosti a radosti z tých najmenších čarovných okamihov života. Z nemeckého originálu 365 Wege zur Achtsakeit (Naumann & Göbel Verlagesellschaft mbH, Köln) preložila Karolína Kráľovičová