buducamamicka.sk

101 Whisky – Škola degustace pro každého – Ian Buxton

Žiadaný kus 101 Whisky - Škola degustace pro každého - Ian Buxton od našej známej značky Slovart jednoducho môžete zohnať tu za akčnú cenu. Ponuka už od 9,80 EUR.
EAN: 9788027602599
101 Whisky - Škola degustace pro každého - Ian Buxton
Overiť dostupnosť »
Značka: Slovart
9,80 EUR

Popis produktu

101 Whisky – Škola degustace pro každého – Ian Buxton, Rok vydania: 2021, Počet strán: 224, Väzba: tvrdá, Jazyk: slovenský

Expert na whisky Ian Buxton znovu prešiel regály svetových obchodov s whisky a odporúča rozmanitú zbierku starých favoritov, hviezdnych nováčikov aj značky, ktoré sú z nepochopiteľných dôvodov zatiaľ neznáme a vy ich jednoducho musíte ochutnať. Táto praktická kniha, ktorá z výberu vyradila obskúrne, smiešne limitované a neskutočne drahé whisky, nie je zoznamom cenami ovenčených 101 „najlepších“ whisky sveta, je to sprievodca pre nadšencov, ktorí by ich mali vyhľadať, aby si doplnili vedomosti. Kniha je praktická, pomáha dekódovať marketingový humbug a ide priamo na vec. Prináša 101 značiek – či už z Indie, Ameriky, zo Švédska, z Írska, Japonska, alebo hôr, údolí a ostrovov Škótska, ktoré milovníci whisky určite musia vyskúšať. Úplne nové vydanie!